Setup Menus in Admin Panel

professional services

Professional Services

سرویس های تخصصی

اجازه دهید با آن مواجه شویم. تکنولوژی های امروزی با سرعتی در حال رشد و شکوفایی هستند که همگام بودن با تمامی آنها تقریبا به موضوعی غیرممکن بدل شده است. ما در شرکت توسعه صنایع زیرساخت سگال فرتاک با جمع کثیری از متخخصین در هر حوزه توانسته ایم با این اتفاق به طرز بسیار مناسبی برخورد کنیم. ما هر ساله هزاران راهکار اختصاصی برای مشتریان خود می سازیم تا به ایشان طمع همگام بودن با تکنولوژی روز را بچشانیم. وضعیت هر سازمان و کسب و کاری همانند اثر انگشت متفاوت است. وقتی شما با شرکت توسعه صنایع زیرساخت سگال فرتاک کار می کنید، در واقع شما در حال کار کردن با یک ارائه دهنده تمام و کمال سرویس های زیرساختی هستید که محدود به یک شرکت یا سازمان نیست. ما با همکاری کردن با بیش از ۱۰۰ شرکت تراز اول در زمینه تکنولوژی در دنیا، نیاز سازمان شما را به صورت بسیار دقیق شناسایی کرده و برای آن راهکاری مناسب ارائه می دهیم. سپس علاوه بر ارائه راهکاری مختص کسب و کار شما، ما می توانیم آن را اجرا کرده و به آن حیات ببخشیم که این می تواند شامل تغییرات بسیاری در زیرساخت شبکه باشد، و مدیریت آن تخصص تیم مدیریت پروژه ما می باشد. در شرکت توسعه صنایع زیرساخت سگال فرتاک ما تمام تلاش خود را می کنیم تا مشتریانمان از تمامی مراحل انجام پروژه آگاهی کامل داشته باشند.

Professional Services

یکی از محبوب ترین سرویس های سگال فرتاک در بین مشتریان خود، خدمات مشاوره می باشد. تیم مشاوره سگال فرتاک متشکل از افرادی متخصص و مجرب در حوزه زیرساخت های فناوری اطلاعات می باشد. این تیم در حوزه های مختلفی از جمله راه اندازی بستر جدید، بهبود بستر فعلی و برنامه ریزی و آینده نگری زیرساخت های فناوری اطلاعات به مشتریان ارزشمند خود سرویس دهی می کند.

طراحی زیرساخت های ارتباطی و محاسباتی تنها زمانی به صورت استاندارد و بهینه امکان پذیر می باشد که تیم ارایه دهنده این خدمات دارای دانش وسیع و تجربه حرفه ای مرتبط با هر یک از عناصر طراحی داشته باشد. تیم طراحی سگال فرتاک تیمی همواره به روز بوده و مطالعاتی منطبق بر آخرین رویدادها و تکنولوژی های روز دنیا در حوزه فناوری اطلاعات داشته است. این امر سبب شده است تا مشتریان ما با خیالی آسوده از سرویس طراحی زیرساخت های ارتباطی و محاسباتی این شرکت استفاده نمایند.

یکی دیگر از سرویس های این شرکت، پیاده سازی پروژه های زیرساختی می باشد. تیم اجرا متشکل از افرادی دقیق و با دانش فنی مطلوب می باشد که امکان اجرای بهینه و سریع پروژه های زیرساختی را در همه زمینه های مسیریابی، سوئیچینگ و غیره فراهم می کند.

با توجه به اینکه سگال فرتاک یکی از وارد کنندگان اصلی تجهیزات زیرساختی از جمله مسیریاب، سوئیچ، سرور و … در ایران می باشد، نقطه عطفی برای مشتریان خود می باشد تا با اطمینان خاطر به خرید تجهیزات مورد نیاز خود پرداخته و تجهیزات نو و اورجینال را دریافت نمایند.

شاید به جرات بتوان مهمترین عامل در پیروزی یا شکست یک پروژه را نحوه مدیریت کردن آن دانست. دپارتمان PMO سگال فرتاک متشکل از افرادی با تجربه در حوزه مدیریت پروژه های زیرساختی می باشد. این امر سبب شده است تا مشتریان این دپارتمان بتوانند پروژه های خود را در کمترین زمان ممکن و با مقرون به صرفه ترین حالت ممکن اجرا نمایند.

یکی از ضعف های بزرگ اکثر سازمان هایی که زیرساخت های فناوری اطلاعات در آن ها به کار برده شده است نبود مستنداتی دقیق از نحوه اجرا و نگهداری زیرساخت فعلی می باشد. تیم مستندسازی سگال فرتاک به یاری مشتریان خود شتافته است تا ضمن برآورده سازی نیازهای مستندسازی، ایشان را در کسب اطلاعات و آمار دقیقی از زیرساخت شبکه فعلی اشان یاری رساند.

آموزش و یادگیری همواره بخشی جدایی ناپذیر از حوره فناوری اطلاعات بوده و می باشد. این امر به علت پیشرفت مداوم فناوری های این حوزه بوده و شاید بتوان آن را یکی از زیبایی های اصلی این حوزه نیز دانست. تیم آموزش سگال فرتاک متشکل از اساتید مجرب از سراسر کشور بوده که در حوزه تخصصی خود دارای مدارج و تجربه تخصصی فوق العاده ای می باشند. این امر سبب شده است تا سازمان هایی که از این سرویس استفاده می نمایند، به تربیت نیروهای فنی مناسب جهت نگهداری زیرساخت های فناوری اطلاعات خود اقدام کنند.

جذب نیروی فنی مناسب فرصت های کاری ایجاد شده، همواره یکی از دغدغه های سازمان ها می باشد. یافتن شخصی که از لحاظ فنی، ارتباطی و شخصیتی مناسب فرصت کاری ایجاد شده در سازمان باشد، یکی از مهمترین خدمات شرکت سگال فرتاک است. سگال فرتاک در این حوزه به یاری مشتریان خود شتافته و به جستجو و معرفی افراد مناسب با شرایط کاری آن سازمان اقدام می نماید.

برخی از مشتریان ما

فهرست برندهای موجود در پورتفوی شرکت

Cisco Gold Partner
Microsoft Gold Partner
Fortinet Authorized Partner
Dell EMC Partner Gold
VMware Partner Enterprise Solution Provider
Palo Alto
HPE Gold Partner
RedHat Advanced Business Partner
IBM Gold Business Partner
VEEAM Pro Partner
Citrix Partner Platinum Solution Advisor
Juniper Elite Partner
Mikrotik Certified Partner
NetApp Gold Partner
Oracle Gold Partner
Brocade
F5 Certified
Solarwinds Authorized Partner

درخواست مشاوره رایگان با متخصصین

آدرس البرز، کرج، بلوار شهدای هفتم تیر، چهارراه هفتم تیر، خیابان بوستان یکم، برج سفیر، طبقه ۴، واحد ۱۶
تلفن تماس ۰۲۶-۳۲۲۸۶۵۴۴
کد پستی ۳۱۳۴۷-۳۳۵۵۳
ایمیل pr@segalfartak.ir
شبکه های اجتماعی

عضویت ها و مجوزها

logo-samandehi
ISI Logo
irannsr logo

top
رفتن به نوار ابزار