Setup Menus in Admin Panel

CCNP

دوره تخصصی CCNP

دوره های سطح CCNP یا Cisco Certified Network Professional جهت آموزش نیروهای متخصص در زمینه شبکه های کامپیوتری می باشند و به ایشان دانش راه اندازی و پیاده سازی تکنولوژی های مبتنی بر شبکه را منتقل می کند. این دوره در بین دوره های ارائه شده توسط شرکت سیسکو در سطح متوسط و قبل از دوره CCIE قرار دارد.

Associate
Professional
Expert

این دوره در حال حاضر در 7 گرایش مختلف آموزش داده می شود:

  • گرایش Collaboration: این گرایش مخصوص مهندسینی است که قصد آموزش و تحصیل در مورد انتقال صوت و تصویر تحت شبکه را دارند. این گرایش این امکان را برای شرکت های سرویس دهنده خدمات تلفن فراهم می کند تا با صرف هزینه به مراتب پایین تر از هزینه های مخابراتی، به انتقال صورت و تصویر اقدام کنند.
  • گرایش Data Center: این گرایش برای کسانی طراحی شده است که نیاز به پیاده سازی تکنولوژی های مورد نیاز یک مرکزداده را دارند. با توجه به روند رو به رشد مراکز داده در سازمان ها و نهادها، و نیاز به استفاده از تکنولوژی های روز در این حوزه، دارا بودن این مدرک یکی از بالاترین امتیازات هر متخصص شبکه محسوب می شود.
  • گرایش Routing and Switching: این گرایش در جهت آموزش مفاهیم اصلی راه اندازی شبکه های لایه 2 و لایه 3 طراحی شده است و هدف آن پرورش متخصصینی است که بتوانند در شبکه های سازمان ها به پیاده سازی و عیب یابی شبکه های محلی بپردازند.
  • گرایش Security: این گرایش مخصوص کسانی است که با داشتن دیدگاه های امنیتی، قصد پیاده سازی آن در شبکه را دارند. این گرایش این امکان را فراهم می کند تا نحوه پیاده سازی کلیه تکنولوژی های امنیتی مبتنی بر شبکه های کامپیوتری و بالاخض محصولات سیسکو، به دانشجویان این حوزه منتقل شود.
  • گرایش Service Provider: هدف از طراحی این گرایش آموزش متخصصانی است که قصد راه اندازی و یا پیاده سازی شبکه های سرویس دهنده را دارند. یکی از مهمترین موارد مورد بحث در این گرایش نحوه تعامل تکنولوژیکی با مشتریان می باشد.
  • گرایش Wireless: در این گرایش کلیه مفاهیم شبکه های بیسیم، از جمله راه اندازی، نگهداری و عیب یابی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد و متخصصان در پایان دوره نحوه پیاه سازی انواع شبکه های بیسیم را به کمک محصولات سیسکو آموزش خواهند دید.
  • گرایش Cloud: این گرایش مخصوص مهندیسینی می باشد که قصد فعالیت در شبکه های ابری عمومی، اختصاصی و یا ترکیبی را دارند. این دوره با توجه به روند رو به رشد ارتباطات بر اساس مفاهیم ابری، از طرفداران بسیاری برخوردار است.

دوره های در شرف برگزاری

برخی از مشتریان ما

فهرست برندهای موجود در پورتفوی شرکت

Cisco Gold Partner
Microsoft Gold Partner
Fortinet Authorized Partner
Dell EMC Partner Gold
VMware Partner Enterprise Solution Provider
Palo Alto
HPE Gold Partner
RedHat Advanced Business Partner
IBM Gold Business Partner
VEEAM Pro Partner
Citrix Partner Platinum Solution Advisor
Juniper Elite Partner
Mikrotik Certified Partner
NetApp Gold Partner
Oracle Gold Partner
Brocade
F5 Certified
Solarwinds Authorized Partner

درخواست مشاوره رایگان با متخصصین

آدرس البرز، کرج، بلوار شهدای هفتم تیر، چهارراه هفتم تیر، خیابان بوستان یکم، برج سفیر، طبقه ۴، واحد ۱۶
تلفن تماس ۰۲۶-۳۲۲۸۶۵۴۴
کد پستی ۳۱۳۴۷-۳۳۵۵۳
ایمیل pr@segalfartak.ir
شبکه های اجتماعی

عضویت ها و مجوزها

logo-samandehi
ISI Logo
irannsr logo

top
رفتن به نوار ابزار