Setup Menus in Admin Panel

CCNA

دوره تخصصی CCNA

مدارک بین المللی Cisco Certified Internetwork Expert (CCIE) و Cisco Certified Design Expert (CCDE) در دنیا به عنوان مدرکی معتبر و ارزشمند در زمینه طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری شناخته شده هستند. مهندسین شبکه ای که دارای مدرک CCIE یا CCDE فعال باشند،  به عنوان متخصص در زمینه شبکه های کامپیوتری شناخته می شوند. شاید بتوان دلیل اصلی این موضوع را سطح وسیع علمی قابل پوشش در این دوره ها دانست. دانشجویان این دوره معمولا با کسب دانش اولیه در سطوح CCNP  و CCNA، پا به این دوره گذاشته و اقدام به تکمیل و اتصال بخش های منفک آموزش دیده شده در سطوح پایین تر می نمایند. این دوره را می توان نقطه ای مهم در آموزش پیاده سازی تکنولوژی های شبکه مبتنی بر محصولات شرکت سیسکو و حتی استاندارد دانست. هدف اصلی از طراحی این دوره پرورش مهندسینی است که بتوانند در شبکه به پیاده سازی و عیب یابی تکنولوژی های تحت شبکه بپردازند.

در حال حاضر شرکت سیسکو در 6 گرایش اقدام به آموزش و تست دانشجویان می پردازد که این 6 گرایش به شرح زیر می باشند:

  • گرایش Collaboration: این گرایش مخصوص مهندسینی است که قصد آموزش و تحصیل در مورد انتقال صوت و تصویر تحت شبکه را دارند. این گرایش این امکان را برای شرکت های سرویس دهنده خدمات تلفن فراهم می کند تا با صرفف هزینه به مراتب پایین تر از هزینه های مخابراتی، به انتقال صورت و تصویر اقدام کنند.
  • گرایش Data Center: این گرایش برای کسانی طراحی شده است که نیاز به پیاده سازی تکنولوژی های مورد نیاز یک مرکزداده را دارند. با توجه به روند رو به رشد مراکز داده در سازمان ها و نهادها، و نیاز به استفاده از تکنولوژی های روز درر این حوزه، دارا بودن این مدرک یکی از بالاترین امتیازات هر متخصص شبکه محسوب می شود.
  • گرایش Routing and Switching: این گرایش در جهت آموزش مفاهیم اصلی راه اندازی شبکه های لایه 2 و لایه 3 طراحی شده است و هدف آن پرورش متخصصینی است که بتوانند در شبکه های سازمان ها به پیاده سازی و عیب یابیی شبکه های محلی بپردازند.
  • گرایش Security: این گرایش مخصوص کسانی است که با داشتن دیدگاه های امنیتی، قصد پیاده سازی آن در شبکه را دارند. این گرایش این امکان را فراهم می کند تا نحوه پیاده سازی کلیه تکنولوژی های امنیتی مبتنی بر شبکه هایی کامپیوتری و بالاخض محصولات سیسکو، به دانشجویان این حوزه منتقل شود.
  • گرایش Service Provider: هدف از طراحی این گرایش آموزش متخصصانی است که قصد راه اندازی و یا پیاده سازی شبکه های سرویس دهنده را دارند. یکی از مهمترین موارد مورد بحث در این گرایش نحوه تعامل تکنولوژیکی با مشتریانن می باشد.
  • گرایش Wireless: در این گرایش کلیه مفاهیم شبکه های بیسیم، از جمله راه اندازی، نگهداری و عیب یابی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد و متخصصان در پایان دوره نحوه پیاه سازی انواع شبکه های بیسیم را به کمک محصولات سیسکوو آموزش خواهند دید.

دوره های در شرف برگزاری

برخی از مشتریان ما

فهرست برندهای موجود در پورتفوی شرکت

Cisco Gold Partner
Microsoft Gold Partner
Fortinet Authorized Partner
Dell EMC Partner Gold
VMware Partner Enterprise Solution Provider
Palo Alto
HPE Gold Partner
RedHat Advanced Business Partner
IBM Gold Business Partner
VEEAM Pro Partner
Citrix Partner Platinum Solution Advisor
Juniper Elite Partner
Mikrotik Certified Partner
NetApp Gold Partner
Oracle Gold Partner
Brocade
F5 Certified
Solarwinds Authorized Partner

درخواست مشاوره رایگان با متخصصین

آدرس البرز، کرج، بلوار شهدای هفتم تیر، چهارراه هفتم تیر، خیابان بوستان یکم، برج سفیر، طبقه ۴، واحد ۱۶
تلفن تماس ۰۲۶-۳۲۲۸۶۵۴۴
کد پستی ۳۱۳۴۷-۳۳۵۵۳
ایمیل pr@segalfartak.ir
شبکه های اجتماعی

عضویت ها و مجوزها

logo-samandehi
ISI Logo
irannsr logo

top
رفتن به نوار ابزار